Business Cocktail

XXII. ročník Business Cocktailu

Business Cocktail: 24.11.2022

Ve čtvrtek 24. 11. proběhl již 12. ročník tradičního skokanského eventu Business Cocktail. Dle našeho názoru proběhla akce naprosto výtečně, a snad naplnila i všechna Vaše očekávání. Jakožto SKOKani jsme rádi, že se všechna vynaložená úsilí vyplatila a že i tento ročník, opět, proběhl úspěšně.

Velké poděkování patří všem hostům, kteří na tento event přijali naše pozvání! Velmi si vážíme Vaší ochoty se podělit o Vaše zkušenosti i rady.

Tomáš Braverman – CEO Heureka Group
Přemysl Průša – docent VŠE, Katedra mezinárodního podnikání
Nela Ďopanová – Founder&CEO Fpohybu
Šimon Kočí – Head of Partnerships, Dateio
Tomáš Nidetzký – ex-viceguvernér České národní banky
Michaela Stránská – Senior Innovation Designer, Direct People
Lukas Jezbera – Chief Financial Officer, Alza.cz a.s.
Petr Koblic – generální ředitel, Prague Stock Exchange
Jindřich Henzl – ESG and Sustainability Expert, Česká spořitelna, a.s.

„Propojit studenty se světem businessu,“ – takto znělo poslání eventu. Věříme, že i tentokrát bylo díky speed networkingu tohoto cíle dosaženo. Jsme vděční, že jsme měli možnost si v neformální atmosféře přiťuknout s tolika inspirujícími osobnostmi a poslechnout si jejich příběhy.

Rádi bychom poděkovali všem účastníkům. Doufáme, že akce všechny obohatila, a že si na drink se SKOKem vyrazíte i v příštím ročníku.

Obrovské díky za krásný průběh akce patří našim Business Cocktail koordinátorkám Pavle Bačinové a Nicol Laurinové, nadále organizátorům Selin Garip, Františkovi Majerovi , Veronice Poustkové , Barbaře Huczalové, a také moderátorkám Kateřině Linhartové a Nicol Laurinové, spolu s Marketing&PR v čele s Klárou Urbanovou.