Přednášky

Přednáška – How to be a LEADER in 2 years

13. října 2021 jsme měli příležitost uspořádat ve spolupráci se společností Johnson & Johnson přednášku na téma „How to be a LEADER in 2 years.“ 
Tématem nás provedla absolventka programu Mezinárodní obchod na VŠE Adéla Komendová, která zastává pozici Talent Acquisition Partner, společně s Vyarou Tatarskou (Early Talent Recruiter). Další zajímavé informace nám předaly rovněž  Tereza Raich (Inventory Finance Manager), Romana Vostalova (A2R Manager), a Anna Khalilova (Senior Financial Analyst). 
Prostřednictvím přednášky jsme se mohli seznámit s činnostmi samotné firmy Johnson & Johnson. Udělali jsme si tak bližší představu o tom, jak je celá firma vlastně organizovaná, jaké produkty konkrétně vyrábí, nebo jaká je její firemní kultura. 
V rámci události nám byl představen projekt Finance Development Rotation Program. Programy jako je tento, otevírají studentům nepřeberné možnosti, nabízejí řadu zajímavých zkušeností a poskytují tak způsob, jak ve svém profesním, ale i osobním životě poskočit zase o něco dál. Stačí mít jen oči otevřené, nemít strach a jít těmto možnostem trochu naproti. 
Tímto velmi děkujeme za možnost zúčastnit se této akce. 
Díky patří také Ondřeji Svobodovi, Lucii Pokorné, Kateřině Linhartové a Kláře Grusové za skvělou organizaci.