Investiční večeryProjekty

Přihlaš se na ABCD začínajícího investora!

KAPACITA JE JIŽ NAPLNĚNA. POKUD MÁŠ ZÁJEM O ZAPSÁNÍ SE NA SEZNAM NÁHRADNÍKŮ, NAPIŠ NÁM NA SKOK@VSE.CZ.

Více informací nalezneš níže nebo kliknutím sem.
Pokud ti nenačítá přihlašovací formulář, klikni sem.

Co je to ABCD začínajího investora?

ABCD začínajícího (a mírně pokročilého) investora od 5. února 2019 opět nabídne unikátní možnost získat formou zábavných interaktivních přednášek komplexní a prakticky využitelné informace o sestavování osobního portfolia. O své zkušenosti a tipy se s účastníky cyklu podělí přední domácí odborníci na investování.

V Praze na VŠE čítá cyklus ŠEST seminářů, během nichž se účastníci dozví to nejpodstatnější o sestavování a rebalancování portfolia a také o základních třídách aktiv.

Mluvit se bude mimo jiné o tom, na co se nesmí ve vítězném portfoliu na rok 2019 zapomenout. Právě nad tím se v rámci naší ankety zamyslel obchodní ředitel Conseq Investment Management Lukáš Vácha, jeden z tradičních průvodců cyklem ABCD.

Studentský klub obchodu a konkurenceschopnosti SKOK spolupracoval s investičnímwebem na tomto projektu již v roce 2015. Dočíst se o tomto ročníku můžeš kliknutím na tento odkaz.

Kdy a kde začínáme?

Tady najdeš harmonogram přednášek:

1 5. 2. Vítězné portfolio
2 19. 2. Akcie 360 °: Hodnoty, na kterých lze stavět
3 5. 3. Pražská burza: Co je doma, to se (s)počítá
4 19. 3. Investiční defenziva: Z definice (ne)záživná?
5 2. 4. Zlato a další komodity, co se (občas) třpytí
6 16. 4. Měny a portfolio: O forexu a smrti

Cca 90min přednášky budou začínat vždy od 17:30 na VŠE v Praze v místnosti NB 244. Registrací do projektu se přihlášený zavazuje k účasti na všech šesti dílech cyklu ABCDy.

Spoustu informací nalezneš také na https://www.investicniweb.cz/vitezne-portfolio-na-rok-2019-expertni-rady-zacinajicim-a-mirne-pokrocilym-1-dil-portfolio/ a https://www.azinvestora.info

ORGANIZUJE:

Výsledek obrázku pro investicni web

PARTNEŘI:

Logo_BCCP_1_RGB 2 copy.jpg

SaveANDCapital_-_ořizlé_bez_2be.png