Sedmý Business Cocktail je za námi!

Studenti Studentského klubu obchodu a konkurenceschopnosti (SKOKu) uspořádali již posedmé svou tradiční akci s názvem Business Cocktail. Letošní ročník proběhl 22. listopadu 2018 v konferenční místnosti Akademického klubu VŠE. Cílem celého večera bylo znovu propojit studenty s lidmi z praxe, díky kterým rozhodně nebyla o zajímavá témata nouze.

Studenti bakalářských a magisterských oborů totiž měli možnost popovídat si s mezinárodním trenérem firmy Ipsos pro Škoda Auto, řídící partnerkou firmy Deloitte, jednatelem společnosti Deutsche Börse, senior manažerem společnosti Ernst&Young, marketingovou ředitelkou firmy L’Oréal, manažerkou vzdělávání a rozvoje v UniCredit Bank a vedoucí personálního oddělení z CzechInvest. Na setkání také nechyběl ani zástupce Fakulty mezinárodních vztahů, kterým letos byl pan proděkan pro pedagogickou činnost, doc. Ing. Pavel Hnát, Ph.D. Během večera účastníci diskutovali nad tématy vzdělávání v reálné životě, úspěšného pohovoru, vstupu na pracovní trh nebo rychlého kariérního postupu. Padla řeč také na osobní doporučení, jak by se měl člověk rozvíjet nebo jak vyvážit soukromý život s kariérním. Celým večerem studenty i hosty provedla Karolína Toběrná, teamleaderka organizačního týmu Business Cocktailu a prezident SKOKu, Petr Gola. Účastnící měli možnost networkovat i během přestávky s občerstvením, a také po skončení večera na malé neformální afterparty.

Doufáme, že si naši hosté večer užili, studenti načerpali dávku inspirace a už teď se těšíme, jaké osobnosti nás navštíví v příštích ročnících!

Více fotografií najdete ZDE.