Aktivity klubuArchiv projektůBlog

SKOK na KAS 6.0 SK RVŠ v Olomouci

Studentský klub obchodu a konkurenceschopnosti SKOK na pozvání Studentské komory rady vysokých škol SK:RVŠ historicky poprvé reprezentoval studentské kluby VŠE na konferenci KAS 6.0, jež se konala v sobotu 13. října na půdě Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Cílem konference, které se zúčastnily desítky senátorek a senátorů VŠ, ale i zástupci studentských spolků a klubů, bylo najít efektivnější řešení problémů, s nimiž se na školách zástupci v senátu a klubech potýkají. Vysokou školu ekonomickou zde, kromě Petra Goly ze SKOKu, letos reprezentovali Štěpán Staněk z 4FIS a Martin Hammerbauer.

„Pro SKOK byla tato konference velmi přínosná, dozvěděl jsem se spoustu nového z postřehů ostatních kolegů z jiných vysokých škol ohledně financování činností klubů, jaké možné organizační problémy mohou nastat nebo na co si dát pozor při vedení studentského klubu, abychom se nedostali do křížku s finančním úřadem. Panelová diskuze se zástupci UK a VŠO i workshop na téma vedení meetingů rovněž považuji za skvěle strávený čas“, říká prezident SKOKu Petr, který se konference zúčastnil.

Děkujeme SK:RVŠ za pozvání a budeme se těšit někdy příště další spolupráci.