Přednášky

Nauč se vyjednávat

Workshop "Nauč se vyjednávat!"

V pondělí 24. října mělo sedm členek SKOKu možnost se zúčastnit workshopu na téma Nauč se vyjednávat, pořádaného vzdělávací platformou Holky z Marketingu. Jednalo se o akci, na které se rozebírala témata sebevědomí, efektivní komunikace a vystoupení z komfortní zóny.

Tématikou vyjednávání nás provedla Lucie Audi -  spoluzakladatelka #HolkyzMarketingu a lektorka obchodních dovedností. Vedla pražský coworking In-Spiro, je freelancerkou a již 9 let školí prezentační a obchodní dovednosti ve velkých i malých firmách.
V průběhu tohoto dvouhodinového workshopu nám Lucie představila různé strategie a styly vyjednávání, které jsou aplikovatelné v běžném životě, a také univerzální techniky použitelné při pracovním pohovoru či v práci. Vyzbrojila nás tipy a triky, jak efektivně požádat o vyšší plat, nebo jak na pohovoru využít ticha ve svůj prospěch.

Strategie a rady měla Lucie již ověřené vlastní praxí, a během workshopu s námi sdílela mnoho vlastních cenných zkušeností. Celá atmosféra akce byla velice přátelská a upřímná, takže jsme si z workshopu po skončení odnesli nejen praktické znalosti, ale i velmi srdečnou náladu.