Medailonky

Medailonek Michaela

MICHAELA LISTOVÁ - ZAKLÁDAJÍCÍ ČLEN
MICHAELA LISTOVÁ - ZAKLÁDAJÍCÍ ČLEN

Jaká byla tvá funkce ve SKOKu?

Zakládající člen a president.

Jak dlouho jsi ve SKOKu působila?

Od vzniku Skoku v únoru 2014 do září 2016, kdy jsem odjela na zahraniční stáž a následně započala pracovní dráhu.

Co tě na práci ve SKOKu bavilo nejvíce? 

Nejlepší bylo, že šlo o projekt, který jsme "uvařili" sami z ničeho, a vznikla kolem něj neskutečná tvůrčí energie lidí, kteří něco dělají z pouhého přesvědčení, zdarma a mají radost z toho, když se to někam posouvá. Ve vedoucí pozici v klubu jsem si vyzkoušela, jak moc mě baví práce s lidmi, z každé schůzky jsem odcházela nabitá jako žárovka.

S odstupem času, co pro Tebe nyní SKOK zosobňuje?

Skok pro mě zosobňuje vývoj českého školství i společnosti - mladí lidé ukazují, že to jde jinak, že můžou dosáhnout víc, když se budou snažit víc než ostatní, a pracují na sobě i mimo přednáškové auly.

Co pro Tebe SKOK znamená?

Pro mě osobně jde o největší přidanou hodnotu studia na vysoké škole, navázání úžasných kamarádství a důležité zkušenosti ve vedení lidí.

Pomohlo ti členství ve SKOKu v nějakém směru v rozvoji v tvé kariéře?

Ve firmě, kde pracuji, byly zkušenosti ze Skoku jedním z důležitých témat u přijímacího pohovoru, velmi kladně hodnoceným. Věřím, že do budoucna dále budu rozvíjet i manažerské dovednosti.

Pracuješ nyní v oboru, který jsi vystudovala (Mezinárodní obchod)? Pokud ano, kde?

Ano, zůstala jsem v oboru na 100%, protože pracuji jako obchodník a projektový manažer ve firmě Lasvit, kde spravuji trhy Itálie, Monaka, Švýcarska a Skandinávie. Tato česká firma designuje, vyrábí a prodává instalace na míru z českého křišťálu po celém světě.