Již sedmý ročník Business Cocktailu!

Studentský klub obchodu a konkurenceschopnosti – SKOK pořádá již sedmý ročník večerní networkingové akce – Business Cocktail. Studenti všech fakult VŠE budou mít jedinečnou příležitost poznat řadu úspěšných manažerů z praxe, pobavit se s nimi a načerpat cennou inspiraci. Akce začíná v 18:00hodin ve čtvrtek 22. listopadu 2018 Akademickém klubu VŠE.

A jak celá událost bude probíhat? Hlavní část tvoří speed-networking. Spočívá v tom, že se malé skupinky studentů střídají u stolů s jednotlivými hosty, na které studenti mohou směřovat své dotazy o čemkoliv, co je zajímá.

Napadly vás další otázky v průběhu večera? Potom budete moci využít času během přestávky a pokračovat s našimi hosty a ostatními studenty v diskuzi u drobného pohoštění. Na závěr akce si půjdeme společně sednout do nedaleké restaurace a večer tak zakončíme malou afterpárty.

A na koho se můžete těšit? Na Business Cocktailu letos přivítáme Zdeňka Duška, působícího jako Senior Manažer v EY, Jiřího Huňku, trenéra v rámci mezinárodního školícího týmu IPSOS/ŠKODA, či Adama Řeháka, jednatele společnosti Bohemia Papers. Dále k nám zavítá Aneta Nováková, HR manažerka UniCredit Bank, Božena Hrušková z Maybelline a nebude chybět ani proděkan Fakulty mezinárodních vztahů doc. Ing. Pavel Hnát, Ph.D.

Věříme, že si spolu večer skvěle užijeme, vzájemně se obohatíme a nabereme spoustu inspirace. Počet míst je omezený, tak se neváhejte přihlásit na https://goo.gl/forms/u8eV32Bp2Cbp99t72