Business Cocktail

Již pátý Business Cocktail

Business Cocktail je jedna z klíčových akcí Studentského klubu obchodu a konkurenceschopnosti a proběhne tento semestr již po páté. Jde o společenský večer, kdy mají studenti všech fakult Vysoké školy ekonomické v Praze možnost popovídat si s úspěšnými lidmi z praxe a vyptat se jich na všechny možné aspekty kariéry v byznysu. Jelikož formou večera je speed networking, mají studenti čas mluvit opravdu s každým z hostů a získat tak plno zajímavých informacích ohledně pracovního života manažerů, doporučení a v neposlední řadě také kontaktů, ty přeci jen hýbou světem.

Letošní ročník proběhne 30. listopadu 2017 od 18:00 v Akademickém klubu VŠE a o zajímavé hosty rozhodně nebude nouze. Na večer už přijal pozvání třeba ředitel prodeje ve firmě Alza.cz, pan Petr Bena. Představí se vám také Ilona Pagáčová, která působí jako Management consulting & Technology recruiter ve společnosti Accenture. Těšit se pak můžete i na Petra Zimu, manažera značky MINI, která patří pod německou automobilku BMW, a na mnoho dalších hostů různých pozic i firem.

Kromě pestrého programu a dávky motivace ze strany našich hostů nebude chybět ani občerstvení a prostor pro další networking. Po skončení akce jsou všichni účastníci zváni na malou afterparty, kde bude možnost pokračovat v méně formální atmosféře.

Zajímalo by vás to? Proč nepřidat mezi své známé i manažery českých, ale i mezinárodních firem? Přihlašovat se můžete až do 26. listopadu zde.