Workshop se studenty FMV, kteří se zúčastnili odborné stáže

Jste studenty Fakulty mezinárodních vztahů VŠE, chtěli byste v budoucnu propojit studium s praxí a zajímáte se o odborné stáže nabízené naší fakultou? Pokud chcete získat informace od samotných účastníků stáží a mít možnost položit jim své otázky, pak je právě pro vás určena akce, kterou vůbec poprvé pořádají ve spolupráci dva kluby na FMV – Junior Diplomat Initiative (JDI) a Studentský klub obchodu a konkurenceschopnosti (SKOK).profilovka1

Hostem workshopu na téma studentských stáží bude David Ihring (člen klubu SKOK), jenž absolvoval stáž u české obchodní společnosti ČEPRO a v současnosti je studentem magisterského oboru Mezinárodní obchod. Pozvání přijal také Ondřej Litavský, stážista na Stálé misi ČR při Evropské Unii v Bruselu a student oboru Podnikání a právo. Student magisterského oboru Mezinárodní politika a diplomacie Matti Tetřev se s účastníky podělí o své zkušenosti ze stáže na Stálé misi ČR při OSN ve Vídni a Markéta Vlčková (členka klubu SKOK), studentka magisterského oboru Mezinárodní obchod, představí svoji stáž na Stálé misi ČR při Úřadovně OSN a ostatních mezinárodních organizacích v Ženevě. Velmi nás těší, že bývalý člen diplomatického sboru této stálé mise a absolvent VŠE, Jan Walter, rovněž přijal naše pozvání.

Workshop se bude konat v pondělí 20. 4. od 19:45 hod v místnosti RB 213. Je určen pro všechny studenty FMV VŠE v Praze.

Zájemci o účast se mohou registrovat na adrese registrace@jdi-vse.cz v pondělí 13. dubna od 20:00. Do e-mailu uveďte jméno, obor a ročník studia.