Už třetí Junior Business Cocktail

V tomto semestruJBC studentský spolek SKOK už potřetí pořádá akci s názvem Junior Business Cocktail, která je obdobou úspěšného Business Cocktailu. JBC je primárně určený studentům 1. a 2. ročníku Fakulty mezinárodních vztahů a snaží se touto cestou propojit mladší a starší studenty.

Letošní Junior Business Cocktail proběhne 30. března 2017 v Akademickém klubu VŠE. Mladší studenti budou mít možnost prodiskutovat různá témata se studenty magisterských oborů na FMV, popovídat si s nimi o tom, co je zajímá a v neposlední řadě získat také cenné rady od zkušenějších studentů. Probírat se budou především zahraniční stáže, Erasmus, výměnné pobyty, ale i pracovní zkušenosti a vysokoškolské předměty. Stejně jako Business Cocktail probíhá i tato událost formou Speed Dating, kdy se studenti prostřídají u stolů se studenty vyšších ročníků tak, aby měli šanci vyslechnout postřehy od každého účastníka a zároveň každý dostal prostor pro dotazy. Na akci poté navazuje after party v méně formálním prostředí, kde mohou hosté pokračovat v konverzaci a networkingu.