Studentská debata na téma ekonomické diplomacie!

Máš rád(a) debatování a nebojíš se argumentovat? Měl(a) jsi už někdy oficiální možnost vyzkoušet si na vlastní kůži, jaké to je být v řízené diskuzi? Pojď to zkusit na akci, která se chystá právě pro tebe!

Ve středu 29. 4. od 18:00 do 19:30 se v místnosti RB 204 uskuteční třetí studentská debata podpořená účastí zajímavých hostů, které nepotkáš každý den!11043027_1547033085570049_7468535634397653941_n

Tématem diskuze bude ekonomická diplomacie. Nebojíš-li se otevřeně zastat názor a zajímá-li tě tato problematika, přihlas se! Formulář najdeš zde.

Akci opět spolupořádá Centrum evropských studií (CES) a Studentský klub obchodu a konkurenceschopnosti (SKOK).

A co ti účast na akci dá?

• Vyzkoušíš si něco důležitého pro život
  • Naučíš se něco nového
  • Poslechneš si informace z „první ruky“ od zajímavých hostů!

A na koho se můžeš těšit? Účastí nás poctí paní doktorka Štěpánka Zemanová ze Střediska mezinárodních studií Jana Masaryka a pan Marek Svoboda z Odboru dvoustranných ekonomických vztahů a podpory exportu MZV.

Počet míst je omezený, proto neváhej! Debatou si vyzkoušíš nejen své argumentační schopnosti, ale také se dozvíš názor odborníků na danou problematiku. Vítěz také obdrží drobné ceny. A pokud tě samotné debatování neláká, přijď se podívat bez registrace alespoň do publika.

Potřebné materiály ti budou včas dodány, takže se není vůbec čeho bát, nepůjde o zkoušku tvých znalostí!

TAK SKOČ DO TOHO S NÁMI!