Studentská debata je již popáté tady!

Chceš vyzkoušet něco nového? Zajímá tě, jak funguje řízená diskuze? Chceš to nandat svým spolužákům? Nebo se chceš jen něco zajímavého dozvědět? Přijď na akci, která se chystá právě pro tebe!

Ve středu 4. 5. od 18:00 se na VŠE uskuteční již pátá studentská debata podpořená účastí zajímavých hostů, které nepotkáš každý den!
Tématem diskuze bude role Ruské federace v dnešním světě. Pro účast není nutné se debaty přímo zúčastnit, svému týmu můžete pomoci k vítězství i jinak, takže žádný strach a přihlas se! Formulář najdeš zde.

Akci opět spolupořádá Studentský klub obchodu a konkurenceschopnosti (SKOK), Centrum evropských studií (CES) a Junior Diplomat Initiative (JDI).

A co ti účast na akci dá?
• Vyzkoušíš si něco nového
• Naučíš se něco důležitého pro život
• Poslechneš si zajímavé informace z „první ruky“ od zajímavých hostů!

A na koho se můžeš těšit? Účastí nás poctí paní doktorka Zuzana Trávníčková ze Střediska mezinárodních studií Jana Masaryka a další zajímaví hosté, kteří mají k tématu velmi blízko. Jejich identitu ale ponecháváme jako překvapení.

Počet míst je omezený, proto neváhej! Debatou můžeš vyzkoušet nejen své argumentační schopnosti, ale také se dozvíš názor odborníků na danou problematiku. Vítěz také obdrží drobné ceny.
Potřebné materiály ti budou včas dodány, takže se není vůbec čeho bát, nepůjde o zkoušku tvých znalostí ani argumentačních dovedností!
TAK SKOČ DO TOHO S NÁMI!