Studenti ze SKOKu se zúčastnili Dnu s VŠE

IMG_1Dne 17. 5. 2014 se na Vysoké škole ekonomické v Praze konala akce Den s VŠE, kde nechyběli ani studenti ze Studentského klubu obchodu a konkurenceschopnosti SKOK. Tato akce je věnována v první řadě absolventům školy a účastníkům nabídla široký program, ve kterém nechyběly odborné přednášky a neformální diskuse na aktuální témata z prostředí české ekonomiky a dění na VŠE. Připraven byl také bohatý kulturní program a raut.

Fakulta mezinárodních vztahů, při které SKOK funguje, své absolventy zaujala přednáškou pana Ing. Martina Tlapy, MBA, náměstka ministra zahraničních věcí, který mimo jiné na VŠE přednáší. Přednáška byla na téma „Konkurenceschopnost ve 21. století“. Zazněly na ní zajímavé názory na tuto problematiku, pan Tlapa se věnoval i pozici ČR v ročence Světového ekonomického fóra, na jejíž tvorbě se studenti z klubu SKOK formou asistence manažerům při samotném vyplňování dotazníku podíleli.

Ve fotogalerii naleznete i obrázky z Fotokoutku Dnu s VŠE, ve kterém měli „skokané“ čest vyfotit se s proděkanem FMV panem Ing. Pavlem Hnátem, Ph.D., který jejich činnost společně s celým vedením fakulty podporuje, čehož si SKOK velice váží. Více na densvse.cz.