SKOK se zúčastnil Dnu s VŠE 2015

Dne 16. 5. 2015 se na Vysoké škole ekonomické v Praze konala akce Den s VŠE, kde nechyběli ani studenti ze Studentského klubu obchodu a konkurenceschopnosti SKOK. Tato akce je věnována v první řadě absolventům školy a účastníkům nabídla široký program, ve kterém nechyběly odborné přednášky a neformální diskuse na aktuální témata z prostředí české ekonomiky a dění na VŠE. Připraven byl také bohatý kulturní program a raut.dekan

Přednáška Fakulty Mezinárodních Vztahů byla věnována Petru Sýkorovi, který je zakladatel nadačního fondu Dobrý anděl. Během inspirující prezentace mluvil o tom, jak je důležité si uvědomit své místo na této planetě a stanovit si priority v životě.

Během neformálního setkání představili studenti SKOKu aktivity svého klubu. Následně probíhala diskuze mezi studenty, absolventy, vyučujícími a také vedením fakulty.

Ve Fotokoutku měli „skokané“ čest vyfotit se s děkanem FMV panem doc. Ing. Štěpánem Müllerem, CSc., MBA a s proděkanem FMV panem doc. Ing. Pavlem Hnátem, Ph.D., kteří jejich činnost podporují, čehož si SKOK velice váží. Více na densvse.cz.