Business Cocktail

Přihlašte se na Business Cocktail!

Studentský klub obchodu a konkurenceschopnosti pořádá již šestý speed-networkingový večer s názvem Business Cocktail. Na této akci, organizované jednou za semestr, mají studenti všech fakult Vysoké školy ekonomické v Praze příležitost seznámit se s úspěšnými lidmi z praxe.

Zajímá vás, co různé pracovní pozice obnáší? Jaké byly kariérní cesty našich hostů? Které vlastnosti je třeba rozvíjet k dosažení vašeho cíle? Na tyto a jakékoliv další otázky se budete mít možnost ve čtvrtek 26. 4. 2018 v Akademickém klubu VŠE osobně zeptat. Celá akce začne v 17:15 kratším Network tréninkem, na který volně naváže samotný Business Cocktail s hosty.

A jak bude networkingová část probíhat? Studenti se v menších skupinách budou střídat po určitém časovém úseku u jednotlivých stolů, kdy u každého z nich budou mít možnost poznat jednoho z hostů. Předcházet bude Network trénink, díky kterému bude každý účastník vědět, jak vytěžit z rozhovoru s hosty maximální know-how.

A koho na jarním Business Cocktailu přivítáme? Můžete se těšit na Jana Zápotočného, jednatele přední světové energetické společnosti E.On, Martina Matrase, ombudsmana České spořitelny, CEO společnosti Star Events či zástupce firem EY, ExxonMobil a dalších. Nebude chybět ani proděkan Fakulty mezinárodních vztahů doc. Ing. Pavel Hnát, Ph.D., který vám rád přiblíží pracovní náplň na akademické půdě naší školy.

Zároveň můžete očekávat příjemnou atmosféru a dávku motivace ze strany hostů. Nebude chybět ani občerstvení spolu s menší afterparty po skončení akce. Přihlašovat se můžete až do 22. dubna na https://bit.ly/SKOKBCLS18 , ale počet míst je omezený, tak neváhejte! Těšíme se na vás!