Pozvánka na debatu „Je EU byrokratický moloch?“

stažený souborMáš rád(a) debatování a nebojíš se argumentovat? Zajímá tě problematika EU? Měl(a) jsi už někdy možnost si vyzkoušet na vlastní kůži, jaké je obhajovat své argumenty před publikem? Pojď to zkusit na akci, která se chystá právě pro tebe!

V úterý 2. 12. 2014 od 18:00 do 19:30 se na VŠE v místnosti RB 103 uskuteční první studentská debata podpořená účastí zajímavých hostů zaměřená na tématiku EU.

Tématem bude, zda je EU byrokratickým molochem. Nebojíš-li se otevřeně zastat názor, přihlas se!

Akci spolupořádá Centrum evropských studií (CES) a Studentský klub obchodu s konkurenceschopnosti (SKOK).

A na koho se tedy můžeš těšit? Účastí nás poctí čerstvý docent v oboru Mezinárodní obchod, pan proděkan Hnát. Speciálním hostem je osoba, které je téma EU velmi blízké, a to vedoucí Zastoupení Evropské komise v ČR Jan Michal! Pan Michal, absolvent VŠE a UK, má zkušenosti z OSN, NATO, ZEU a pracoval také jako diplomat v Nizozemsku.

Pojď se naučit něco nového a poslechnout si informace „z první ruky“!

Počet míst je omezený, proto neváhej! Debatou si vyzkoušíš nejen své argumentační schopnosti, ale také se na ní dozvíš názor odborníka na danou problematiku.

Pokud se chceš aktivně do této debaty zapojit, registruj se vyplněním krátkého dotazníku, který nalezneš zde a to nejpozději do 30. 11. 2014. Pokud si chceš debatu jen přijít vyslechnout, registrace není nutná.

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhej obrátit na e-mail skok@vse.cz.