Podzimní série Investičních večerů

Posted on Posted in Investiční večery

10544234_1469144620025563_6780679623970223259_oOd začátku zimního semestru pokračuje série zajímavých debat na investiční témata – Investiční večery! Na organizaci nadále spolupracuje studentský klub SKOK a Investicniweb.cz.

Formát večerů zůstává stejný jak v minulém semestru. Česko-kanadský novinář, publicista a konzultant Roman Chlupatý debatuje se svými hosty na aktuální témata, které hýbou světovou ekonomikou, a tím pádem i trhy. Pro studenty FMV je zajímavé především to, že se Investičníweb.cz kvůli spolupráci právě s klubem SKOK snaží vybírat hlavně geopolitická témata diskuzí.

Na co se můžete tento semestr těšit?

22. září: Jak přenastavit portfolio na podzimní měsíce?
Hosté: Petr Beneš (Wood & Company), Miroslav Novák (AKCENTA)

29. září: Abeceda začínajícího investora (1. část)
Hosté: Aleš Tůma (Partners), Miloš Lang (ING Investment Management)
6. října: Abeceda začínajícího investora (2. část)
20. října: Abeceda začínajícího investora (3. část)
Série Investičních večerů „Abeceda začínajícího investora“ vzniká v partnerství s ING Investment Management.

3. listopadu: Proč (ne)sázet na tržní roboty?
24. listopadu: Fed, ECB, ČNB: (Temné) síly, které hýbou světem
8. prosince: Portfolio na rok 2015: S čím příští rok zvítězíte?

Investiční večery se tento semestr konají vždy v pondělí od 18:00! S výjimkou série Abeceda začínajícího investora zůstává místo stejné – budova VŠE na Žižkově, místnost NB 474 (4. patro takzvané Nové budovy; vstup nejlépe kolem vrátnice v levé části náměstí, ve foyeru Nové budovy výtahem do 4. patra).

Na večery se můžete registrovat zdarma na adrese info@investicniweb.cz (v momentu odeslání e-mailu je registrace hotová, upozornění by přišlo jen v případě, že by hrozilo překročení kapacity).

Další informace naleznete na webových stránkách Fakulty mezinárodních vztahů a na Investičnímwebu.cz.