Kdo jsme?

Na FMV fungujeme již od roku 2014. Náš spolek je tvořen studenty napříč všemi ročníky, od druháků až po ostřílené magistry. Jak již název napovídá, zabýváme se hlavně sférou obchodu a konkurenceschopnosti.

Pořádáme řadu přednášek s odborníky a spolupracujeme se Světovým ekonomickým fórem na tvorbě ročenky Global Competitiveness Report. Naši členové také jako externisté pracují na firmami zadaných projektech, aktuálně působí například ve ŠKODA Auto a.s.

Kromě toho se snažíme propojit studenty s byznys sférou prostřednictvím akcí jako je Business Cocktail či Business Training. Na Business Cocktailu se v neformální atmosféře sejdou studenti s manažery, podnikateli a inspirativními osobnostmi. Studenti tak získají cenné rady a kontakty, hosté z praxe naopak mají možnost poznat motivované vysokoškoláky a sdílet své zkušenosti. V rámci našich workshopů - Business Trainingů - potom hosté učí skupinu studentů, jak zlepšit své soft skills či jak rozvíjet své praktické dovednosti. Své rétorické a vyjednávací schopnosti potom mohou studenti zlepšit na námi pořádaných studentských debatách, které se vždy týkají aktuálních témat.

Skočte do toho s námi a získejte náSKOK do budoucna!