Junior Business Cocktail pro studenty 1. a 2. ročníků

Posted on Posted in Junior Business Cocktail

Studentský spolek SKOK již počtvrté pořádá Junior Business Cocktail, jedinečný projekt, který propojuje studenty nižších ročníků s magistry a absolventy FMV. Oproti minulým ročníkům je událost nově určená pro studenty 1. a 2. ročníku oboru Mezinárodní obchod.

Máš pocit, že se pořád úplně neorientuješ v tom, co všechno škola nabízí? Uvažuješ o Erasmu, ale nejsi si jistý, co všechno Ti takový pobyt může přinést? V budoucnu bys rád získal stáž při studiu, ale nevíš, kde začít? Nebo bys rád zjistil víc o státnicích a psaní bakalářky?

To všechno a spoustu dalšího se můžeš dozvědět přímo od našich magistrů či absolventů, kteří Ti rádi předají své zkušenosti a zodpoví Tvé dotazy.

Pokud máš chuť vyjasnit si řadu svých otázek a načerpat inspiraci, jak si ze studia na VŠE odnést co nejvíce, tak neváhej využít této jedinečné příležitosti a přijď na náš JBC!

A jak se na událost přihlásit? Stačí se zaregistrovat na tomto odkazu: zde (potvrzení účasti na facebooku nestačí).

Více informací o Junior Business Cocktailu a jeho předešlých ročnících si můžeš přečíst na našich stránkách SKOKu.

Budeme se na Tebe těšit!