Business Cocktail i v tomto semestru

Studentský klub obchodu a konkurenceschopnosti pořádá již třetí networkingový večer s názvem Business Cocktail. Stejně jako v minulém akademickém roce tak dáváme studentům Fakulty mezinárodních vztahů možnost, aby navázali kontakt s úspěšnými lidmi z praxe.

WEB 2Akce proběhne ve čtvrtek 8. 12. 2016 od 18:00 v Akademickém klubu VŠE a tak jako v předchozích dvou semestrech se zúčastní zajímaví hosté – manažeři známých českých firem či dokonce jejich CEO! S hosty si sednete k jednomu stolu a proberete témata, která vám nejlépe přiblíží, co dělat, když je úspěch v nedohlednu, co by udělali, kdyby byli v současnosti v naší situaci nebo třeba jaké vlastnosti potřebuje businessman mít, aby došel až ke svému cíli.

WEB

Pozvání na Business Cocktail přijal i proděkan Fakulty mezinárodních vztahů doc. Ing. Pavel Hnát, Ph.D., který vám poskytne jiný úhel pohledu na daná témata! Z potvrzených hostů se pak můžete těšit například na pana Stanislava Zezulku, který zastává pozici Performance Improvement ve společnosti Ernst & Young, dále na paní Lucii Tvarůžkovou, výkonnou ředitelku ve firmě Zonky a nakonec se zmíníme, že budeme mít tu čest představit i nového CEO společnosti LINET, pana Tomáše Koláře. A to není vše, čeká na vás plno dalších hostů, tak neváhejte!

Setkání WEB 3bude probíhat formou speed networkingu, takže se seznámíte opravdu se všemi zúčastněnými hosty a navážete užitečné kontakty tak důležité pro budování kariéry. Díky manažerům z více odvětví získáte různé pohledy na svět businessu přímo od lidí, kteří v něm tráví svou každodenní rutinu! O tom, jak probíhal minulý Business Cocktail, si můžete přečíst více ZDE.

Registrovat se můžete do pátku 2. prosince zde!

Budeme se na vás těšit 8. prosince! Zúčastněte se a získejte díky Business Cocktailu náSKOK!