Business Cocktail i v tomhle semestri!

Již tradičdsc_0730_30739240784_oně Studentský klub obchodu a konkurenceschopnosti pořádá Business Cocktail, který nabízí studentům VŠE jedinečnou příležitost seznámit se s lidmi z businessu a získat tak mnoho užitečných rad nejen do pracovního života!

Tato oblíbená networkingová událost se koná ve čtvrtek 4.5.2017 v Rektorském salonku na půdě Vysoké školy ekonomické v Praze. Studenti mají možnost popovídat si s našimi hosty v malých skupinách u jednotlivých stolů, kde díky organizovanému programu připadají vždy tři studenti na jednoho hosta na daný časový úsek. Studenti mezi hosty rotují a mají tak možnost získat mnoho názorů pohledem jednotlivých hostů, vyslechnout si cenné rady a zkušenosti ostřílených manažerů a dovědět se informace napříč všemi tématy nejen z pracovního prostředí. Oblíbená témata týkající se kariéry, vlastností úspěšných lídrů nebo work-life balance s námi přijdou prodiskutovat například hosté z Škoda Auto, Procter & Gamble, A.T. Kearney nebo třeba ExxonMobil. Nepropásněte tedy šanci přihlásit se na Business Cocktail ZDE, protože kapacita je omezená!